Česká republika Česká republika
Zeropill
O nákupu
Kontakt
Venira - logo

Přírodní produkt na odvodnění organizmu

O Zeropillu

 

Jedinečný komplex 10 přírodních látek pro podporu odvodnění organismu - to je ZEROPILL!

 

Vítáme Tě u nás! Zeropill je český přírodní doplněk stravy, který jsme vytvořili roku 2018 s cílem pomoci v boji proti zavodněnému organismu a všemi důsledky, které zavodnění přináší. Tento unikátní produkt vyniká pečlivým výběrem účinných složek, z nichž některé nejsou u nás pro podporu odvádění přebytečné vody z organismu běžně používány (zlatobýl kanadský, ibišek súdánský). Jejich nesporné účinky však již jsou ve světě známy delší dobu a lze je proto nalézt v některých zahraničních výrobcích obdobného charakteru, jako je ZEROPILL.

 

 

 

Výrobek obsahuje 10 účinných složek, z toho 8 bylinných extraktů, dále draslík a vitamín B6. Jeho složení je velmi komplexní a pokrývá různé aspekty fungování lidského organismu při odvádění vody s odpadními a toxickými látkami z těla.

Některé složky jako přeslička, bříza, zlatobýl a petržel pomáhají udržovat močový trakt v plně funkčním stavu, což je pro odstraňování vody z těla zásadní.

Jiné složky – pýr, jalovec, smetanka, bříza, ibišek vylučovací funkci přímo stimulují.

Výrobek dále do těla doplňuje draslík, jehož hladina při intenzivním odvodňování klesá, jelikož je tento ve zvýšené míře odváděn z těla ven a vitamín B6, protože jeho nedostatek bývá spojován se zvýšeným zadržováním vody v těle.

 

 

Účinky jednotlivých rostlinných složek lze charakterizovat následovně.

Pýr je užitečný svojí podporou vylučování vody z organismu a přispívá rovněž ke snižování tělesné hmotnosti. Jalovec je jednou z nejpoužívanějších rostlin pro funkci ledvin a pro podporu vylučování vody z těla. Přeslička je také častou složkou odvodňovacích směsí pro její účinnou podporu činnosti močové soustavy a vylučovací funkce. Smetanka působí příznivě na vylučování tekutin z těla, a protože přispívá k detoxikaci, je velmi prospěšná pro pročištění organismu. Bříza je jedním z nejsilnějších přírodních diuretik a pomáhá udržovat normální funkci močových cest. Zlatobýl hojně užívaný v zahraničí příznivě ovlivňuje močový trakt. Ibišek napomáhá vylučování vody z organismu, při diuretických kúrách a obzvláště je užitečný, že podporuje osvěžení těla a dodává energii. Petržel je prospěšná pro udržování normální funkce ledvin. 

 

 

JAK POZNAT NADMĚRNÉ ZADRŽOVÁNÍ VODY V ORGANISMU?

 

- výskyt a přebytek tuku v oblasti břicha, pasu a boků

- výskyt celulitidy

- pocity těžkých nohou a únavy

- pocity přesycenosti

- nadměrné pocení

 

CO TAKÉ PŘISPÍVÁ K ZADRŽOVÁNÍ VODY V TĚLE?

 

- cukry ve stravě

- překyselený organismus

- minimum pohybu

- hormonální antikoncepce

- genetické predispozice

- mnoho kofeinových výrobků

 

 

ZEROPILL 14 denní kúra
Dárek zdarma

Nedostupné
559
ZEROPILL 20 denní kúra
Dárek zdarma

Nedostupné
699

Zeropill.cz | © 2023