Česká republika Česká republika
Zeropill
O nákupu
Kontakt
Venira - logo

Přírodní produkt na odvodnění organizmu

Doprava a platba

Doprava

Buďte pány svého času a vyberte si přesně tu dopravu, která je pro Vás nejideálnější. Zboží Vám doručíme přímo až k vám domů, nebo na některé z více než 7000 výdejních míst Zásilkovny po celé České republice a Slovenské republice.

 

Zobrazit produkty >

 

  DOPRAVCE PRO ČR   NÁKUP
do 1 500 Kč 
NÁKUP
nad 1 500 Kč 
Zásilkovna 49 Kč zdarma
PPL 79 Kč zdarma
Česká pošta 79 Kč zdarma
  DOPRAVCE PRO SR   NÁKUP
 do 58 € 
NÁKUP
 nad 58 € 
Zásilkovna 2,69 € zdarma
Slovenská pošta 3,59 € zdarma

V rámci dopravy vám garantujeme:
– doručení do druhého pracovního dne v případě přijetí objednávky do 12:00 (nevztahuje se na objednávky přijaté v pátek a sobotu)
– oznámení o doručování zásilky na váš e-mail
– v případě neúspěšného doručení zanechá kurýr na místě ,,Oznámení o neúspěšném pokusu doručení,, a tato informace vám bude rovněž zaslána na e-mail nebo SMS

 

Platba

Platit můžete následujícími způsoby:

 

Platba na dobírku

Objednejte a zaplaťte až při převzetí! Pokud si zvolíte způsob platby na dobírku, zaplatíte zboží pracovníkovi přepravní společnosti až při jeho převzetí. Zaplatit můžete jak hotově, tak i kartou - dle možnosti dopravce. Dobírka je zpoplatněna částkou 30 Kč do České republiky a částkou 1, 19 € do Slovenské republiky.

 

Platba kartou 

Jedná se o rychlou on-line platbu, kdy po odeslání objednávky budete přesměrováni do zabezpečeného rozhraní, kde tutu platbu autorizujete. Peníze nám jsou připsány do několika minut a zásilku Vám ta ihned odešleme! Způsob této platby je zdarma a plně ji doporučujeme! 

 

Platba rychlým bankovním převodem

Jedná se o rychlou on-line platbu, kdy po odeslání objednávky budete přesměrováni do zabezpečeného rozhraní Vámi vybrané banky, kde tutu platbu autorizujete. Peníze nám jsou připsány do několika minut a zásilku Vám ihned odešleme! Způsob této platby je zdarma a plně ji doporučujeme! 

V České republice ve spolupráci se společností GoPay nabízíme možnost platit rychlým bankovním převodem u následujících bank: AirBank, ČSOB, Raiffeisen Bank, Citi bank, Equa Bank, Era, Expobank, Fio, Hello Bank, ING, Česká spořitelna, Oberbank, mBank, Moneta, Komerční banka, Sberbank, UniCredit Bank, VÚB Bank a dalších.

Na Slovensku ve spolupráci se společností GoPay nabízíme možnost platit rychlým bankovním převodem u následujících bank: BKS Bank, Citi Bank, ČSOB, Fio, ING, J&T Bank, mBank, Oberbank, Otp bank, Poštová banka, Tatra banka, Privat banka, Prima banka, UniCredit Bank, Sberbank, Slovenská spořitelna, VÚB Bank a dalších. 

 

Zeropill.cz | © 2023