Česká republika Česká republika
Zeropill
O nákupu
Kontakt
Venira - logo

Přírodní produkt na odvodnění organizmu

Často kladené otázky

UŽÍVÁNÍ ZEROPILLU

Co je to Zeropill?

Zeropill je přírodní doplněk stravy, který obsahuje 10 účinných složek, z toho 8 bylinných extraktů, dále draslík a vitamín B6. Jeho složení je velmi komplexní a pokrývá různé aspekty fungování lidského organismu při odvádění vody s odpadními a toxickými látkami z těla. Celkově tak pomáhá při problémech se zadržováním vody v organismu. 

 

Jak dlouho by se měl Zeropill užívat?

Doporučujeme Zeropill 14 denní kúru užívat nepřetržitě 14 dnů a následně si dát pauzu, která by měla být nejméně 30 dnů.

 

Jak často a kdy Zeropill užívat?

Zeropill užívejte 2x denně. 2 kapsle si dejte ráno před jídlem a 2 kapsle požijte také večer před jídlem. Užívání před jídlem zvyšuje celkovou vstřebatelnost.

 

Je užívání Zeropillu bezpečné?

Produkt je přírodní a zcela zdravotně nezávadný. ZEROPILL splňuje veškeré normy a splnil všechny požadavky pro výrobu a prodej doplňků výživy na území České republiky a EU, jeho užívání je tedy bezpečné.

 

Pro koho je Zeropill určen?

Zeropill je určen pro všechny, kteří potřebují podpořit odvodnění organismu a celkovou detoxikaci těla.

 

Z čeho je vyroben obal jedné kapsle Zeropillu?

Obal jedné kapsle je vyroben z bovinní želatiny.

 

Je možné užívat Zeropill v těhotenství, nebo při kojení?

Produkt je sice přírodní, přesto nedoporučujeme užívání těhotným a kojícím ženám.

 

Co se stane, když Zeropill přestanu užívat?

Po skončení užívání Zeropillu se nedostaví žádné vedlejší účinky a můžete jej přestat užívat ze dne na den.

 

Kde se Zeropill vyrábí?

Veškerá výroba a testování Zeropillu je prováděno na území České republiky.

 

 

NÁKUP

Kde je možné Zeropill zakoupit?

Zeropill je možné zakoupit přímo ZDE na našich stránkách nebo u našich partnerů, kterým Zeropill dodáváme a jsou to internetové e-shopy a lékárny.

Pokud raději nakupujete v kamenných prodejnách, je možné si Zeropill také přímo zakoupit na 7 prodejnách České apotéky, které najdete v Ostravě, Brně, Praze a Havířově.

 

Jaké jsou možnosti dopravy?

Zeropill Vám doručíme až k Vám domů, prostřednictvím České pošty, nebo přepravní společností DPD. Doručení si můžete také vybrat přes Zásilkovnu a nechat si Zeropill zaslat na některé z více než 2200 výdejních míst po celé České nebo Slovenské republice. Více informací, včetně cen, najdete v naší sekci Doprava a platba.

 

 

VRÁCENÍ

Je možné Zeropill po zakoupení vrátit?

Produkt můžete do 14 dnů bez udání důvodu zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze. Ovšem pozor, produkt nesmí být rozbalen! Veškeré další informace se dozvíte v naší sekci Vrácení zboží.

 

Jak funguje vrácení peněz?

Peníze Vám odešleme zpět na účet ihned, jakmile obdržíme vrácené zboží. Jestliže budete zasílat zboží zpět, nezasílejte na dobírku!

 

 

Zajímá Vás něco specifického, co jste mezi často kladenými otázkami nenalezli? Pak nám určitě napište svůj dotaz na info@zeropill.cz, kdy se Vám budeme snažit co nejdříve odpovědět!

 

 

Zeropill.cz | © 2023