Česká republika Česká republika
Zeropill
O nákupu
Kontakt
Venira - logo

Přírodní produkt na odvodnění organizmu

Články

Zhubněte do plavek a zbavte se přebytečné vody v těle

18 červen 2019

 

Nehubněte do plavek. Zhubněte. Zbavte se přebytečné vody v těle.

Hubnutí do plavek? Netrapte tělo mnohdy zbytečnými dietami. Raději začněte správně – zbavte organismus přebytečné vody. Je to totiž právě ona, která často brání účinnému shazování nadbytečných kilogramů. Jestliže se vaše váha nechce hnout, vyzkoušejte odvodnění organismu – vysněná postava je možná blíže, než byste čekali.

Zapomeňte tak na své oteklé já. Pokud vás trápí zadržování vody v těle, nastal čas s ním zatočit. Otoky, celulitidu i nějaké to kilo hravě odstraníte. Třeba s našimi 6 tipy, které vám mohou pomoci.

 

Pozor na přemíru soli

Milujete jídlo? Jestliže v pokrmech přijímáte příliš mnoho soli, pak jste našli jednu z příčin zadržování vody v organismu. Velké množství sodíku obsahuje nejen sůl, ale také koření nebo průmyslově zpracované potraviny. Jak tento problém vyřešit? Omezte solení a vsaďte na výměnu kuchyňské soli za mořskou nebo himalájskou. 

 

Doplňte vitamín B6

A zase to béčko. Máte dostatek vitamínů skupiny B? Takový vitamín B6 má dohled nad rovnováhou tekutin ve vašem těle. Jestliže však tělo nedostává tuto cennou látku, může dojít k rozhození křehké rovnováhy – a tak organismus nemusí správně hospodařit s vodou. Pro odstranění zavodnění je tedy důležité dostat do těla užitečné vitamíny a minerály – třeba právě B6. Ten získáte v potravinách, jako jsou bílé maso, vejce, semínka, banány, zelí nebo třeba avokádo. 

TIP: Vitamín B6 a draslík jsou součástí našeho Zeropillu, který jak určitě víte, je přírodní doplněk stravy pro podporu odvodnění nadbytečné vody z organismu. Dopřejte si Zeropill kúru pro viditelné výsledky. Doplníte důležité látky a díky obsaženým bylinkám odvodníte organismus.

 

Přítel jménem draslík

Prospěšný minerál, který patří mezi elektrolyty. Další bojovník za rovnováhu vody v organismu. Šup s ním na talíř, pokud vás zlobí zavodnění. Draslík je dobré doplňovat při cvičení, po nadměrném příjmu alkoholu i při vysoké spotřebě soli. Draslík můžete doplnit formou potravinového doplňku nebo ještě lépe ve stravě. Rozpouští se v tucích, proto nezapomeňte potraviny bohaté na draslík kombinovat s něčím tučnějším. Obsahují ho třeba rajčata nebo banány. 

 

Ať stres nemá šanci

Aby organismus správně fungoval, musí mít dostatek vitamínů a minerálů. Jeden z nich působí antistresově a protizánětlivě. Správně – nastal čas doplnit hořčík, který podporuje imunitu a nastavení procesů v těle. Navíc slouží jako prevence svalových křečí, nespavosti nebo nervozity. V čem jej získáte? Pochutnejte si na banánech, kakau, oříšcích nebo ovesných vločkách. Nebo rovnou na všem? Taková kakaová ovesná kaše s ořechy a banánem ke snídani dokáže zázraky!

 

Jezte zdravě, pijte správně

Dehydratace a nadměrná konzumace průmyslově zpracovaných potravin tak trochu můžou za to, že se cítíte špatně, odule a zavodněně. Jestliže i při pravidelném pohybu nehubnete, pak je na čase změnit jídelníček a zařadit na něj nejen více lokálních a zdravých surovin, ale také minimálně dva litry vody denně. Nedostatečným pitným režimem totiž tělu dáváte signál, že si má dělat zásoby tekutin. A otoky a maximalizaci vodních zásob podporujete třeba právě nesprávným složením stravy. Upravte jídelníček a dopřávejte si nejen velké množství čisté vody, ale také zeleninových a ovocných džusů, které pomáhají s odvodem tekutin a toxických látek z těla. Prostě a jednoduše: nakopněte organismus!

TIP: je také velmi důležité, ať svůj jídelníček přizpůsobíte požadované změně. Tudíž pokud chcete celkově váhu redukovat, měli byste omezit jednoduché cukry a sacharidy přijímat pouze komplexní, přičemž hlavní roli ve vašem jídelníčku by měly hrát bílkoviny a zdravé tuky.

 

Podpořte zdravé odvodnění 

Kromě důležitých vitamínů a minerálů jsou tu další látky, které účinně podporují odvádění přebytečné vody z těla. Výjimečné bylinky ideálně doplňují nezbytné složky Zeropillu, který se starajá o rychlé a účinné odvodnění. Zmíněný vitamín B6 a draslík spolu s vzácným zatobýlem kanadským nebo ibiškem súdanským pomáhají harmonizovat  procesy v těle. Odvádění vody s toxickými látkami podporují výtažky z břízy, pýru, jalovce, petržele, smetanky a přesličky. Jak to celé probíhá? Popostrčením správné funkce ledvin, močového ústrojí a vylučování tekutin spolu s odpadními látkami, které se při zavodnění mohou zdržovat ve vašem těle. Jde to i jednoduše – upravte životní styl, ale nečekejte na výsledky. Podpořte snížení vaší váhy snadno a rychle – ať vaše léto může začít. Naplno.

 

 

Mohlo by se vám líbit

Jarní detox organismu
Jarní detox organismu
4 březen 2020
4 způsoby, jak se zbavit přebytečné vody v těle
4 způsoby, jak se zbavit přebytečné vody v těle
25 říjen 2018
Pýr plazivý
Pýr plazivý
17 říjen 2018
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek

Zeropill.cz | © 2023