Česká republika Česká republika
Zeropill
O nákupu
Kontakt
Venira - logo

Přírodní produkt na odvodnění organizmu

Články

Pýr plazivý

17 říjen 2018

Pýr plazivý neboli elytrigia repens je pro někoho jen obyčejnou trávou, pro jiné obtížným plevelem, někdo o něm dokonce nikdy v životě neslyšel. Kdo už však měl možnost poznat jeho nenahraditelné léčivé účinky, ví, že tato tradiční hojivá rostlina skrývá mnoho pokladů prospěšných našemu organismu.

V našich podmínkách se této vytrvalé travině výborně daří. Hojně se vyskytuje u cest, v příkopech, na loukách, polích i zahradách. Roste dokonce i na místech, kde se jiným rostlinám příliš nedaří. Jeho obvyklá výška činí až jeden a půl metru a k jeho identifikaci nám výborně slouží jeho typický plochý klas, díky němuž ho nejlépe poznáme.

 

Přesto nás mnohdy buďto obtěžuje nebo mu nevěnujeme větší pozornost. To je však obrovská chyba, neboť jeho účinky na naše tělo jsou více než blahodárné a je skutečným přírodním lékem. Nejen, že napomáhá léčit kloubní onemocnění či dokáže čistit krev, dokonce také pomáhá snižovat cholesterol. Jeho neocenitelným pozitivem je ovšem jeho schopnost detoxikovat játra a ledviny. Pýr plazivý je totiž nadmíru účinným močopudným a odvodňovacím prostředkem, v čemž spočívá převaha jeho léčivých vlastností. Mezi ostatními bylinami je poměrně mocný zejména proto, že naše tělo zbavuje usazených toxinů, což výrazně zvyšuje naši obranyschopnost. Dokáže se skvěle poprat i s odolnějšími usazeninami, které mohou v našem těle způsobovat závažné zdravotní potíže. Přidanou hodnotou pýru plazivého je navíc fakt, že dosud nejsou známy vůbec žádné nežádoucí účinky. Lze jej tudíž bez jakýchkoli obav užívat i dlouhodobě.

 

Není tedy překvapením, že je využívám k léčbě močových obtíží a při detoxikaci organismu. Spolu s dalšími bylinami tvoří pýr plazivý nezastupitelnou složku kapslí ZEROPILL, které podporují odvodňování organismu.

 

Mohlo by se vám líbit

Jarní detox organismu
Jarní detox organismu
4 březen 2020
Zhubněte do plavek a zbavte se přebytečné vody v těle
Zhubněte do plavek a zbavte se přebytečné vody v těle
18 červen 2019
4 způsoby, jak se zbavit přebytečné vody v těle
4 způsoby, jak se zbavit přebytečné vody v těle
25 říjen 2018
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek

Zeropill.cz | © 2023