Česká republika Česká republika
Zeropill
O nákupu
Kontakt
Venira - logo

Přírodní produkt na odvodnění organizmu

Články

Průměrně náš organismus zadržuje 5-10 litrů vody

3 září 2018

Může to znít vskutku neskutečně, ale průměrně může náš organismus zadržet nadbytečně pět až patnáct litrů vody. Varovnými signály toho, že máme v těle přebytečnou vodu, mohou být otoky či celulitida. Tato nenápadná čirá tekutina se totiž shromažďuje v podkožním tuku, který se díky tomu zvětšuje a nelibě nám tvaruje takzvané problémové partie. Důsledkem jsou pak zatížené klouby a již zmíněná nevábně vyhlížející celulitida.

Průměrně náš organismus zadržuje 5-10 litrů vody

Zavodnění organismu lze zjistit již na některých domácích digitálních váhách, jež disponují funkcí analýzy skladby těla. Příčinou zadržené vody v těle bývá nejčastěji nevhodný způsob stravování, zejména konzumace slaných a sladkých pokrmů. Dalším důvodem může být ale také nemoc či užívání antikoncepce. Před menstruací mohou ženy vážit kvůli zadržené vodě dokonce až o čtyři kilogramy více.

 

Při trávení především cukrů a sacharidů se náš organismus snaží ukládat nadměrné množství vody. My se pak v důsledku toho cítíme unavení, bez energie, oteklí, zatímco se voda ukládá do míst, kde nechceme.

 

Co s tím tedy můžeme dělat? Aby se nám podařilo úspěšně odvodnit organismus, měli bychom v prvé řadě do svého jídelníčku zařadit pokrmy bohaté na vápník a draslík. Naopak bychom se měli vyvarovat nevhodných jídel plných solí a cukrů. Důležitou součástí je také pravidelný pohyb a prospět nám mohou rovněž lymfatické masáže.

 

Ku prospěchu nám mohou být zejména nové kapsle ZEROPILL, s kterými se nám podaří odvodnění organismu hravě zvládnout. Tento výrobek, který vychází přímo z přírody, je totiž kombinací bylinných extraktů, jež působí příznivě na vylučování vody z organismu a na snižování tělesné hmotnosti v důsledku zadržování nadbytečných tekutin. Díky příznivému působení na vylučování tekutin z těla se tak budeme cítit krásnější, pružnější a plní energie.

 

Mohlo by se vám líbit

4 způsoby, jak se zbavit přebytečné vody v těle
4 způsoby, jak se zbavit přebytečné vody v těle
25 říjen 2018
Pýr plazivý
Pýr plazivý
17 říjen 2018
Jalovec obecný
Jalovec obecný
28 září 2018
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek
Tuto sekci pro vás aktuálně připravujeme.

Zeropill.cz | © 2019