Česká republika Česká republika
Zeropill
O nákupu
Kontakt
Venira - logo

Přírodní produkt na odvodnění organizmu

Články

Průměrně náš organismus zadržuje 5-10 litrů vody

3 září 2018

Může to znít vskutku neskutečně, ale průměrně může náš organismus zadržet nadbytečně pět až patnáct litrů vody. Varovnými signály toho, že máme v těle přebytečnou vodu, mohou být otoky či celulitida. Tato nenápadná čirá tekutina se totiž shromažďuje v podkožním tuku, který se díky tomu zvětšuje a nelibě nám tvaruje takzvané problémové partie. Důsledkem jsou pak zatížené klouby a již zmíněná nevábně vyhlížející celulitida.

 

Zavodnění organismu lze zjistit již na některých domácích digitálních váhách, jež disponují funkcí analýzy skladby těla. Příčinou zadržené vody v těle bývá nejčastěji nevhodný způsob stravování, zejména konzumace slaných a sladkých pokrmů. Dalším důvodem může být ale také nemoc či užívání antikoncepce. Před menstruací mohou ženy vážit kvůli zadržené vodě dokonce až o čtyři kilogramy více.

 

Při trávení především cukrů a sacharidů se náš organismus snaží ukládat nadměrné množství vody. My se pak v důsledku toho cítíme unavení, bez energie, oteklí, zatímco se voda ukládá do míst, kde nechceme.

 

Co s tím tedy můžeme dělat? Aby se nám podařilo úspěšně odvodnit organismus, měli bychom v prvé řadě do svého jídelníčku zařadit pokrmy bohaté na vápník a draslík. Naopak bychom se měli vyvarovat nevhodných jídel plných solí a cukrů. Důležitou součástí je také pravidelný pohyb a prospět nám mohou rovněž lymfatické masáže.

 

Ku prospěchu nám mohou být zejména nové kapsle ZEROPILL, s kterými se nám podaří odvodnění organismu hravě zvládnout. Tento výrobek, který vychází přímo z přírody, je totiž kombinací bylinných extraktů, jež působí příznivě na vylučování vody z organismu a na snižování tělesné hmotnosti v důsledku zadržování nadbytečných tekutin. Díky příznivému působení na vylučování tekutin z těla se tak budeme cítit krásnější, pružnější a plní energie.

 

Mohlo by se vám líbit

Jarní detox organismu
Jarní detox organismu
4 březen 2020
Zhubněte do plavek a zbavte se přebytečné vody v těle
Zhubněte do plavek a zbavte se přebytečné vody v těle
18 červen 2019
4 způsoby, jak se zbavit přebytečné vody v těle
4 způsoby, jak se zbavit přebytečné vody v těle
25 říjen 2018
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek

Zeropill.cz | © 2023