Česká republika Česká republika
Zeropill
O nákupu
Kontakt
Venira - logo

Přírodní produkt na odvodnění organizmu

Články

Přeslička rolní

20 září 2018

Zajímali jste se někdy o účinky bylin na vaše tělo? Zamysleli jste se, kolik takových rostlinek kolem nás volně roste, a přitom mnohdy ani nevíme či nevnímáme, jak moc takových zdraví prospěšných pokladů nám příroda nabízí? Když nad tím člověk na chvíli zauvažuje, přijde mu až neskutečné, kolik chemických náhražek nám marketingový trh nabízí, zatímco zdraví prospěšné látky se nacházejí všude kolem nás.

Je třeba se jen pořádně dívat a nenechat si tělo zhuntovat chemií, zdánlivě se vydávající za to nejlepší a jediné, co by nám mohlo prospět.

Už dávno ve starověku se lidé snažili si svépomocí pomáhat tím, co našli v přírodě. A díky tomuto jejich bádání a objevování máme dnes poznatky o bylinách volně rostoucích na lukách a v lesích, které, věřte nebo ne, prospívají našemu zdraví mnohem více, než kdejaký předražený chemií nabitý preparát na pultech lékáren či drogérií.

 

Jedním takovým zázrakem matky přírody je i přeslička rolní neboli Equisetum arvense, která oplývá nespočetnými blahodárnými účinky na naše zdraví. Již staří Řekové objevili hojivé účinky přesličky. Používali ji k ošetřování ran, protože prášek ze sušené přesličky výborně zastavuje krvácení.

 

Jak šel čas, postupně lidé přicházeli na stále další a další působivé výsledky používání této vytrvalé rostliny, která díky vysokému obsahu křemíku lečí mnoho neduhů lidského organismu. Z tohoto důvodu se stala součástí mnoha přírodních přípravků. Jedním takovým je také ZEROPILL, originální výrobek určený pro podporu odvodnění organismu. Přeslička rolní se používá zejména jako diuretikum, na odvodnění a léčbu otoků. Napomáhá rovněž při léčbě osteoporózy, ledvinových kamenů či zánětů močových cest. Hojně je využívána také v kosmetickém průmyslu, především díky své schopnosti zmírnění vypadávání vlasů.

 

Mohlo by se vám líbit

Jarní detox organismu
Jarní detox organismu
4 březen 2020
Zhubněte do plavek a zbavte se přebytečné vody v těle
Zhubněte do plavek a zbavte se přebytečné vody v těle
18 červen 2019
4 způsoby, jak se zbavit přebytečné vody v těle
4 způsoby, jak se zbavit přebytečné vody v těle
25 říjen 2018
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek

Zeropill.cz | © 2023