Česká republika Česká republika
Zeropill
O nákupu
Kontakt
Venira - logo

Přírodní produkt na odvodnění organizmu

Články

Nedaří se Vám snížit tělesnou hmotnost?

30 srpen 2018

Mnoho z nás to bohužel zná - nedaří a nedaří se nám zhubnout. Zkuste to teď ale zbavením se přebytečné vody v těle. Lidské tělo by mělo obsahovat 50-60 % vody, aby fungovalo správně. Jakmile začne zadržovat vodu, nastává problém. Dojde k otokům, opuchlým očím i nárůstu hmotnosti, ačkoliv se snažíte naopak zhubnout.

Nedaří se Vám snížit tělesnou hmotnost?

Existuje celá řada potravin, které vedou k zadržování vody v organismu. Patří mezi ně soli, uzeniny s vysokým obsahem soli, potraviny a nápoje s vysokým obsahem cukru. Problém může způsobit i přílišné pití minerálek.

 

Zbavit se přebytečné vody v těle je snadné!

Častým důvodem je přijímání velkého množství soli, kdy člověku stačí 3 gramy denně. Mnoho soli zatěžuje ledviny, které pak nejsou schopny přebytečnou vodu odvádět pryč z těla. Vodu umí zadržovat také alkohol.

Přebytečná voda v těle můžete způsobovat otoky, bolesti hlavy i neustálou únavu. Trpíte-li nadměrným množstvím vody v organismu, začněte omezením soli a cukru. Z jídelníčku vyřaďte uzeniny a polotovary. Problém může způsobovat vysoké množství sodíku. Proti zavodnění je vhodné bojovat dostatečným přísunem tekutin. Správný pitný režim je třeba dodržovat skutečně dlouhodobě.

K podpoření odvodnění Vašeho organismu si dopřejte doplněk stravy Zeropill obsahující Pýr plazivý, Jalovec obecný, přeslička rolní, smetanka lékařská, bříza bělokorá, zlatobýl kanadský extrakt z natě, ibišek sudánský, petržel kadeřavá, vitamin B6, které mají močopudné a dezinfekční účinky. S tímto doplňkem stravy podpoříte odstranění přebytečné vody i toxických látek z těla. Pravidelným a dlouhodobým užíváním svému tělu ulevíte.

 

Nedílnou součástí odplavování přebytečné vody z těla je také pohyb. Lymfatický systém musí správně pracovat. Dopřejte si lymfatickou masáž a pravidelné dávky sportu. Omezte příjem alkoholu a kávy, dopřejte si dostatek čisté vody a bylinkových čajů. Pokud vám výše uvedené rady nepomohou, je vhodné vyhledat lékaře. Příčinou zadržování vody v těle může být některé ze závažnějších onemocnění, například selhání ledvin.

 

Mohlo by se vám líbit

4 způsoby, jak se zbavit přebytečné vody v těle
4 způsoby, jak se zbavit přebytečné vody v těle
25 říjen 2018
Pýr plazivý
Pýr plazivý
17 říjen 2018
Jalovec obecný
Jalovec obecný
28 září 2018
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek
Tuto sekci pro vás aktuálně připravujeme.

Zeropill.cz | © 2019