Česká republika Česká republika
Zeropill
O nákupu
Kontakt
Venira - logo

Přírodní produkt na odvodnění organizmu

Články

Nedaří se Vám snížit tělesnou hmotnost?

30 srpen 2018

Mnoho z nás to bohužel zná - nedaří a nedaří se nám zhubnout. Zkuste to teď ale zbavením se přebytečné vody v těle. Lidské tělo by mělo obsahovat 50-60 % vody, aby fungovalo správně. Jakmile začne zadržovat vodu, nastává problém. Dojde k otokům, opuchlým očím i nárůstu hmotnosti, ačkoliv se snažíte naopak zhubnout.

Existuje celá řada potravin, které vedou k zadržování vody v organismu. Patří mezi ně soli, uzeniny s vysokým obsahem soli, potraviny a nápoje s vysokým obsahem cukru. Problém může způsobit i přílišné pití minerálek.

 

Zbavit se přebytečné vody v těle je snadné!

Častým důvodem je přijímání velkého množství soli, kdy člověku stačí 3 gramy denně. Mnoho soli zatěžuje ledviny, které pak nejsou schopny přebytečnou vodu odvádět pryč z těla. Vodu umí zadržovat také alkohol.

Přebytečná voda v těle můžete způsobovat otoky, bolesti hlavy i neustálou únavu. Trpíte-li nadměrným množstvím vody v organismu, začněte omezením soli a cukru. Z jídelníčku vyřaďte uzeniny a polotovary. Problém může způsobovat vysoké množství sodíku. Proti zavodnění je vhodné bojovat dostatečným přísunem tekutin. Správný pitný režim je třeba dodržovat skutečně dlouhodobě.

K podpoření odvodnění Vašeho organismu si dopřejte doplněk stravy Zeropill obsahující Pýr plazivý, Jalovec obecný, přeslička rolní, smetanka lékařská, bříza bělokorá, zlatobýl kanadský extrakt z natě, ibišek sudánský, petržel kadeřavá, vitamin B6, které mají močopudné a dezinfekční účinky. S tímto doplňkem stravy podpoříte odstranění přebytečné vody i toxických látek z těla. Pravidelným a dlouhodobým užíváním svému tělu ulevíte.

 

Nedílnou součástí odplavování přebytečné vody z těla je také pohyb. Lymfatický systém musí správně pracovat. Dopřejte si lymfatickou masáž a pravidelné dávky sportu. Omezte příjem alkoholu a kávy, dopřejte si dostatek čisté vody a bylinkových čajů. Pokud vám výše uvedené rady nepomohou, je vhodné vyhledat lékaře. Příčinou zadržování vody v těle může být některé ze závažnějších onemocnění, například selhání ledvin.

 

Mohlo by se vám líbit

Jarní detox organismu
Jarní detox organismu
4 březen 2020
Zhubněte do plavek a zbavte se přebytečné vody v těle
Zhubněte do plavek a zbavte se přebytečné vody v těle
18 červen 2019
4 způsoby, jak se zbavit přebytečné vody v těle
4 způsoby, jak se zbavit přebytečné vody v těle
25 říjen 2018
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek

Zeropill.cz | © 2023