Česká republika Česká republika
Zeropill
O nákupu
Kontakt
Venira - logo

Přírodní produkt na odvodnění organizmu

Články

Jak se zbavit otoků na Vašem těle?

3 září 2018

Býváte často oteklí, cítíte se nafoukle a máte pocit, že se až nepřiměřeně potíte? S nadměrným množství vody v lidském organismu je spojováno až osmdesát procent nadváhy. Zní to neuvěřitelně, o to víc nás však může potěšit fakt, že není tak složité se přebytečné vody v těle zbavit. A co je ještě lepší, není k tomu zapotřebí ani žádné chemie. Naopak, nejlepší cestou k odvodnění jsou bylinky.

 

Ty se navíc mohou užívat i dlouhodobě a nemají žádné nežádoucí účinky. Mezi ty nejpůsobivější patří petržel, jalovec či kopřiva. Další nesmírnou výhodou bylin je také to, že léčí komplexněji. To znamená, že působí nejen diureticky, ale pomáhají zároveň vyřešit i jiné zdravotní problémy.

 

Petržel je například velmi bohatá na různé minerály a vitamíny. Je silně diuretická, proto je nejlepší ji konzumovat v podobě bylinného čaje. Velmi dobře však poslouží také syrová v zeleninovém salátu.

 

Jalovec je znám svými antiseptickými a dezinfekčními účinky. Je vhodný při léčbě infekce močových cest, jeho esenciální oleje se využívají také k léčení bronchitidy a jeho funkce je nezanedbatelná také v případě revmatismu či dny. Výrazně stimuluje ledviny, díky čemuž působí jako silné diuretikum.

 

Kopřiva čistí krev a pomáhá při potížích se zadržováním moči. Lze ji užívat jako čaj či nálev, protože se svými močopudnými účinky se stává velmi působivou v boji proti zavodňování.

 

Diuretický efekt má celá řada dalších bylin. Především březové listy, smetánka lékařská, pýr plazivý či přeslička rolní.

 

Mohlo by se vám líbit

Jarní detox organismu
Jarní detox organismu
4 březen 2020
Zhubněte do plavek a zbavte se přebytečné vody v těle
Zhubněte do plavek a zbavte se přebytečné vody v těle
18 červen 2019
4 způsoby, jak se zbavit přebytečné vody v těle
4 způsoby, jak se zbavit přebytečné vody v těle
25 říjen 2018
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek

Zeropill.cz | © 2023