Česká republika Česká republika
Zeropill
O nákupu
Kontakt
Venira - logo

Přírodní produkt na odvodnění organizmu

Články

4 způsoby, jak se zbavit přebytečné vody v těle

25 říjen 2018

Trápíte se nepříjemnými otoky, únavou, bolestmi hlavy nebo celulitidou? Důvodem je přebytečná voda, kterou vaše tělo zadržuje. Zbavit se nadbytečné vody v těle je žádoucí, když vám způsobuje zdravotní obtíže, ne pro rychlé hubnutí. Tato kila naberete poměrně rychle zpět.

Zadržování vody v těle se týká především žen. Příčinou může být menstruační cyklus, stravování nebo závažnější zdravotní problém či vedlejší účinek některých léků.

 

1. Vyberte si vhodný doplněk stravy

Existuje celá řada močopudných bylinek, které vám pomohou s přebytečnou vodou v těle. Vyzkoušejte například potravní doplněk Zeropill, který obsahuje Pýr plazivý, Jalovec obecný, přeslička rolní, smetanka lékařská, bříza bělokorá, zlatobýl kanadský extrakt z natě, ibišek sudánský, petržel kadeřavá, vitamin B6. Tato bylinková kúra vám pomůže odstranit z těla přebytečnou vodu i toxické látky.

 

2. Konzumujte ovoce a zeleninu

Na trhu najdete poměrně pestrou škálu ovoce a zeleniny, které působí jako přírodní diuretika, například okurky, salát, grep, jablka, melouny, kořenová zelenina. Konzumovat je můžete v podobě smoothie či ovocných šťáv. Nezapomínejte ani na pravidelný pitný režim a dopřejte si každý den dostatek čisté vody.

 

3. Omezte konzumaci soli

Zadržování vody znamená, že máte v těle velké množství sodíku. Jakmile se budíte ráno oteklá, měla byste přestat solit a omezit konzumaci potravin s velkým obsahem soli. Kromě soli, kterou si přidáváte do pokrmů, obsahují velké množství soli různé polotovary, jídlo z fastfoodu nebo uzeniny a některé sýry. Zvyšte naopak příjem potravin, které obsahují draslík. Mezi ně řadíme meruňky, banány, datle či mango.

 

4. Dopřejte si masáže a pohyb

Nezbytný je také pohyb a dopřát si můžete i lymfatické masáže. Ty zvládnete i doma. Stačí vám každý den masírovat postižená místa alespoň po dobu 15 minut. Uvolníte tok lymfy a proudění tekutin. Zkusit můžete také jógu či klasickou thajskou masáž.

 

Mohlo by se vám líbit

Jarní detox organismu
Jarní detox organismu
4 březen 2020
Zhubněte do plavek a zbavte se přebytečné vody v těle
Zhubněte do plavek a zbavte se přebytečné vody v těle
18 červen 2019
Pýr plazivý
Pýr plazivý
17 říjen 2018
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek

Zeropill.cz | © 2023