Česká republika Česká republika
Zeropill
O nákupu
Kontakt
Venira - logo

Přírodní produkt na odvodnění organizmu

ZEROPILL 14 denní kúra

Zeropill je přírodní doplněk stravy, který je určený pro podporu odvodnění organismu a pomáhá tak řešit problémy spojené se zavodněním. Tato 14 denní kúra obsahuje 56 kapslí prvotřídního doplňku stravy té nejvyšší kvality a je určena pro nejnáročnější uživatele.

Skladem
 ( 17. 8. u Vás)
Doprava zadarmo
559
  • Popis
  • SLOŽENÍ
  • SROVNÁNÍ
  • ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
  • Máte dotaz?

Společnost TOPADROIT uvádí na český trh originální výrobek ZEROPILL, který je určen pro podporu odvodnění organismu. Tento unikátní produkt vyniká pečlivým výběrem účinných složek, z nichž některé nejsou u nás pro podporu odvádění přebytečné vody z organismu běžně používány (zlatobýl kanadský, ibišek súdánský). Jejich nesporné účinky však již jsou ve světě známy delší dobu a lze je proto nalézt v některých zahraničních výrobcích obdobného charakteru, jako je ZEROPILL.

 

Výrobek obsahuje 10 účinných složek, z toho 8 bylinných extraktů, dále draslík a vitamín B6. Jeho složení je velmi komplexní a pokrývá různé aspekty fungování lidského organismu při odvádění vody s odpadními a toxickými látkami z těla. Některé složky jako přeslička, bříza, zlatobýl a petržel pomáhají udržovat močový trakt v plně funkčním stavu, což je pro odstraňování vody z těla zásadní. Jiné složky – pýr, jalovec, smetanka, bříza, ibišek vylučovací funkci přímo stimulují. Výrobek dále do těla doplňuje draslík, jehož hladina při intenzivním odvodňování klesá, jelikož je tento ve zvýšené míře odváděn z těla ven a vitamín B6, protože jeho nedostatek bývá spojován se zvýšeným zadržováním vody v těle.

 

Účinky jednotlivých rostlinných složek lze charakterizovat následovně. Pýr je užitečný svojí podporou vylučování vody z organismu a přispívá rovněž ke snižování tělesné hmotnosti. Jalovec je jednou z nejpoužívanějších rostlin pro funkci ledvin a pro podporu vylučování vody z těla. Přeslička je také častou složkou odvodňovacích směsí pro její účinnou podporu činnosti močové soustavy a vylučovací funkce. Smetanka působí příznivě na vylučování tekutin z těla, a protože přispívá k detoxikaci, je velmi prospěšná pro pročištění organismu. Bříza je jedním z nejsilnějších přírodních diuretik a pomáhá udržovat normální funkci močových cest. Zlatobýl hojně užívaný v zahraničí příznivě ovlivňuje močový trakt. Ibišek napomáhá vylučování vody z organismu, při diuretických kúrách a obzvláště je užitečný, že podporuje osvěžení těla a dodává energii. Petržel je prospěšná pro udržování normální funkce ledvin. 

 

ZEROPILL je unikátní svojí recepturou založenou na 10 účinných složkách. Výrobky na trhu určené pro stejný účel obsahují nejčastěji 3, méně často 4 složky, výjimečně 6 složek.

Z toho pramení šíře jeho účinků na odvodňování těla a schopnost doplňovat vybrané důležité živiny pro správné fungování organismu. ZEROPILL tak stojí v čele výrobků určených pro odvodňování organismu a lze jej proto doporučit široké škále zákazníků s potřebou snížit obsah vody v těle.

 

 

JAK LZE POZNAT NADMĚRNÉ ZADRŽOVÁNÍ VODY V ORGANISMU?

- výskyt a přebytek tuku v oblasti břicha, pasu a boků

- výskyt celulitidy

- pocity těžkých nohou a únavy

- pocity přesycenosti

 

 

CO TAKÉ PŘISPÍVÁ K ZADRŽOVÁNÍ VODY V TĚLE?

- cukry ve stravě

- překyselený organismus

- minimum pohybu

- hormonální antikoncepce

- genetické predispozice

 

 

DÁVKOVÁNÍ: Denně užijte 4 kapsle. První 2 kapsle požijte ráno před jídlem, další 2 kapsle požijte večer, také před jídlem. Užití před jídlem zvyšuje celkovou vstřebatelnost a účinek.

BALENÍ: 56 kapslí

DÉLKA KÚRY: 14 dnů

-----

UPOZORNĚNÍ: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Neužívejte tento výrobek, pokud trpíte alergií na jakoukoli jeho složku. Obsahuje sorbitol: nadměrná konzumace tak může vyvolat projímavé účinky.

MNOŽSTVÍ

SLOŽKA

SCHVÁLENÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ DLE PLATNÝCH NAŘÍZENÍ EU

420 mg

Pýr plazivý extrakt z oddenku

Podporuje vylučování vody z organismu a snižování tělesné hmotnosti.

360 mg

Jalovec obecný extrakt z plodu

Pomáhá udržovat normální metabolismus sacharidů a tuků.

300 mg

Přeslička rolní extrakt z rostliny

Normální stav pokožky, vlasů a nehtů (mineralizace)
Normální funkce močové soustavy
Normální stav kostí a kloubů
Osvěžení těla, zdravé dýchání a odolnost
Ředění
Vylučování
Normální činnost kardiovaskulárního systému - pružnost

280 mg

Bříza bělokorá extrakt z listu

Působí diureticky, pomáhá udržovat normální funkci močových cest.

300 mg

Smetanka lékařská extrakt z listu

Působí příznivě na vylučování tekutin z těla a přispívá k jeho detoxikaci.

280 mg

Zlatobýl kanadský extrakt z natě

Příznivě ovlivňuje močový trakt.

100 mg

Ibišek súdánský extrakt z květu

Napomáhá vylučování vody z organismu, osvěžení těla a dodává energii.

100 mg

Draslík (citrát draselný)

 

20 mg

Petržel kadeřavá extrakt z plodu

Příspívá k normální funkci ledvin.

8 mg

Vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid)

Pomáhá snížovat míru vyčerpání a únavy.

 

 

Plnidlo: sorbitol, protispékavá látka: stearát hořečnatý

Pro zvětšení obrázku klikněte ZDE

Co je to Zeropill?

Zeropill je přírodní doplněk stravy, který obsahuje 10 účinných složek, z toho 8 bylinných extraktů, dále draslík a vitamín B6. Jeho složení je velmi komplexní a pokrývá různé aspekty fungování lidského organismu při odvádění vody s odpadními a toxickými látkami z těla. Celkově tak pomáhá při problémech se zadržováním vody v organismu. 

 

Jak dlouho by se měl Zeropill užívat?

V naší nabídce najdete kúru na 14 a 20 dnů. Doporučujeme tedy dokončit libovolnou kúru, kdy se Zeropill užívá nepřetržitě 14 nebo 20 dnů a následně si dát pauzu, která by měla být nejméně 30 dnů.

 

Jak často a kdy Zeropill užívat?

Zeropill užívejte 2x denně. 2 kapsle si dejte ráno před jídlem a 2 kapsle požijte také večer před jídlem. Užívání před jídlem zvyšuje celkovou vstřebatelnost.

 

Je užívání Zeropillu bezpečné?

Produkt je přírodní a zcela zdravotně nezávadný. ZEROPILL splňuje veškeré normy a splnil všechny požadavky pro výrobu a prodej doplňků výživy na území České republiky a EU, jeho užívání je tedy bezpečné.

 

Pro koho je Zeropill určen?

Zeropill je určen pro všechny, kteří potřebují podpořit odvodnění organismu a celkovou detoxikaci těla.

 

Z čeho je vyroben obal jedné kapsle Zeropillu?

Obal jedné kapsle je vyroben z bovinní želatiny.

 

Je možné užívat Zeropill v těhotenství, nebo při kojení?

Produkt je sice přírodní, přesto nedoporučujeme užívání těhotných a kojícím ženám.

 

Co se stane, když Zeropill přestanu užívat?

Po skončení užívání Zeropillu se nedostaví žádné vedlejší účinky a můžete jej přestat užívat ze dne na den.

 

Kde se Zeropill vyrábí?

Veškerá výroba a testování Zeropillu je prováděno na území České republiky.

 

Zajímá Vás něco specifického, co jste mezi často kladenými otázkami nenalezli? Pak nám určitě napište svůj dotaz na info@zeropill.cz, kdy se Vám budeme snažit co nejdříve odpovědět!

 

 

Dotaz prodejci

povinné položky

Stovky
spokojených zákazníků
Přírodní produkt
10 látek v každé kapsli
Vyrobeno a testováno v České republice

Zeropill.cz | © 2020